Orientacija    
   ... domov   Savinjska orientacijska liga PD Žalec in POT PD Žalec in SPOT SPOT 2014


SEZNAM SLOVENSKIH PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in rezultati ekip PD Žalec, PD Galicija in OŠ Petrovče)

SPOT 2017 Žetale; Podravska orientacijska liga; 20. - 21.5.2017
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec (Nuša Bizjak, Laura Pina Rožič, Aljaž Trobiš, Jaka Luskar, Rožle Vybihal)
kategorija G1 - 2. mesto - OŠ Petrovče Zbogom (Aljaž Arnšek, Lovro Kavčič, Tim Ašenberger, Blaž Mandelc, Jakob Miglič)
kategorija G1 - 6. mesto - OŠ Petrovče Vražja dekleta (Ana Grobelnik, Tjaša Lešnik, Ajda Mandelc, Nika Hlupič, Zala Kapitler)
kategorija G1 - 7. mesto - PD Žalec (Jaka Žagar, Anže Marinkovič, Nace Tomc, Gaj Studnička, Ožbej Vozelj)
kategorija G2 - 2. mesto - PD Žalec Hmeljčki (Matej Logar, Peter Kavčič, Magda Žohar, Vlado Rojnik, Ajda Vybihal)
kot gosta/pomoč
kategorija E - 5. mesto PD Sežana (Slobodan Ivanovič, Matjaž Žohar,...)

    SPOT 2017 rezultati
     

 

 

2016 - SPOT Slivnica; Rogaška orientacijska liga in MK PZS; 14. - 15.05.2016
kategorija A - 4. mesto - PD Galicija - Prebrisani dvonožni svizci (Blaž Mandelc, Vid Vozelj, Lana Ašenberger, Juš Ašenberger, Blaž Krulec)
kategorija A - 12. mesto - PD Žalec - Vandrovčki (Aljaž Trobiš, Ajda Vybihal, Laura Pina Rožič, Živa Štorman, Nuša Bizjak)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče - Vražja dekleta (Antje Ravnikar, Zala Kapitler, Ajda Mandelc, Ana Grobelnik, Tjaša Lešnik)
kategorija E - 6. mesto - PD Žalec - Hmeljčki (Ksenija Kavčič, Slobodan Ivanovič, Matej Logar, Matjaž Žohar, Vlado Rojnik)
kategorija G - 4. mesto - OŠ Petrovče - Juhuhu (Peter Kavčič, Aljaž Arnšek, Lovro Kavčič, Tim Ašenberger)

    SPOT 2016 rezultati
     

 

 

2015 - SPOT Rakitna; Rakitna (Gorenjsko-dolenjska orientacijska liga); 23.05 - 24.05.2015
- kategorija A - 8. mesto - PD Žalec - Kanarčki (Luka Logar, Svit Jesenk, Gašper Jesenk, Ajda Vybihal, Tit Živkovič)
- kategorija A - 14. mesto - PD Galicija - Vidre (Jakob Miglič, Vid Vozelj, Jakob Ašenberger, Lana Obreza, Matea Žnidar)
- kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče - Uradni zaznamki (Lovro Kavčič, Aljaž Arnšek, Florijan Brežnik, Miha Drame, Aljaž Pečnik)
- kategorija G1 - 3. mesto - OŠ Petrovče - Rožleti (Matija Vitasovič, Lovro Čeh Brežnik, Jan Šanca)
- kategorija G1 - 4. mesto - PD Žalec - Močeradi (Andraž Teržan, Žiga Leskovšek, Laura Požin, Ana Dušak, Anže Marinkovič)
- kategorija G1 - 6. mesto - PD Galicija - Planinski pupki (Zala Vozelj, Neža Podpečan Toplak, Katarina Klara Rehar, Juš Ašenberger, Anej Lešnik)
- kategorija G2 - 2. mesto - PD Žalec - Hmeljčki (Matej Logar, Magda Žohar, Vlado Rojnik, Matjaž Žohar, Slobodan Ivanovič)

    SPOT 2015 rezultati
     

 

 

2014 - SPOT Savinjska; Prebold, Liboje, Griže (Savinjska orientacijska liga); 17.05 - 18.05.2014
- kategorija A - prekoračen čas - PD Žalec - Hitri in drzni (Luka Logar, Svit Jesenk, Laura Požin, Ajda Vybihal, Andraž Teržan)
- kategorija A - prekoračen čas - PD Galicija - Bosonoge (Zala Kapitler, Ana Grobelnik, Ajda Mandelc, Tiana Cizej, Tjaša Lešnik)
- kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče - Gremo mi po svoje (Miha Drame, Aljaž Pečnik, Manja Kavčič, Aljaž Plantak, Janik Ašenberger)
- kategorija B - 5. mesto - PD Žalec - Žalčani (Tamara Levar, Katja Fijavž, Tit Arnšek, Matija Kreča)
- kategorija E - 5. mesto - PD Žalec - Kar bo pa bo (Magda Žohar, Luka Žuža, Bogdan Kreča, Matej Logar, Slobodan Ivanovič)
- kategorija G1 - 7. mesto - PD Galicija - Bedanci (Aljaž Arnšek, Anže Perc, Nejc Čerčnik, Žiga Terbovc, Jakob Miglič)

    SPOT 2014
     

 

 

2013 - SPOT Zasavje; Izlake, Kandrše (Zasavska orientacijska liga); 18.05 - 19.05.2013
- kategorija A - 11. mesto - PD Žalec (Luka Logar, Svit Jesenk, Laura Požin, Ajda Vybihal, Suzana Lesjak Glavač)
- kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče (Miha Drame, Aljaž Pečnik, Manja Kavčič, Luka Krumpak, Klementina Krulec)
- kategorija F - 3. mesto - PD Žalec (Eva Žuža, Tina Mlinarič, Luka Žuža)
- kategorija G1 - 7. mesto - PD Galicija (Rok Popovič, Tiana Cizej, Ana Grobelnik, Tjaša Lešnik, Zala Vozelj)
- kategorija G2 - 1. mesto - PD Žalec - Bibe (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Franci Lesjak, Matjaž Žohar)
- kategorija G2 - 7. mesto - PD Žalec - Hmeljčki (Vlado Rojnik, Nataša Tratnik, Žiga Kreča, Katarina Drame, Karmen Zupanc)

    SPOT 2013 rezultati kategorij A, B, E, F, G1 in G2
    SPOT 2013 rezultati kategorij C, Č, D in H
     

 

 

 

2012 - SPOT Golte; Kokarje, Šmihel, Golte (Orientacijska liga Smrekovec); 12.05 - 13.05.2012
- kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A (Miha Drame, Aljaž Pečnik, Rene Kožar, Florjan Brežnik, Metka Luskar)
- kategorija G - 2. mesto - PD Žalec - Planinske rožce (Karmen Zupanc, Ajda Mandelc, Tiana Cizej, Katarina Drame, Mojca Meklav)
- kategorija I - 6. mesto - PD Žalec - Butnskala (Vlado Rojnik, Tit Arnšek, Patricija Ramšak, Eva Pinter, Tone Jesenk, Svit Jesenk)
- kategorija I - 7. mesto - PD Žalec - Maščevalci (Matjaž Žohar, Jan Perc, Jan Potočnik, Žiga Kreča, Andraž Teržan)

    SPOT 2012 rezultati
     

 

 

2011 - SPOT Primorska; Col nad Ajdovščino, Kovk (Primorska orientacijska liga); 21.05 - 22.05.2011
- kategorija A - 4. mesto - PD Žalec - Štajerci (Tit Arnšek, Patricija Ramšak, Ana Logar, Laura Požin, Ana Založnik Kelenberger)
- kategorija G - 1. mesto - PD Žalec - Hmeljčki (Andrej Žohar, Magda Žohar, Ana-Marija Rijavec, Vlado Rojnik, Matjaž Žohar)
- kategorija G - 7. mesto - PD Žalec - Tiara (Matej Logar, Tone Jesenk, Luka Logar, Svit Jesenk, Tiara Križnik)
- kategorija G - 11. mesto - PD Žalec - Zemljevidi (Bojan Podvez, Franci Lesjak, Maša Podvez, Suzana Lesjak Glavač, Andraž Teržan)

    SPOT 2011 rezultati kategorij A, B, E, F in G
    SPOT 2011 rezultati kategorij C, D in H
     

 

 

 

2010 - SPOT Koroška; Ravne na Koroškem (Koroška orientacijska liga); 22.05 - 23.05.2010
- kategorija G - 3. mesto - PD Žalec - Bibice (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)
- kategorija G - 5. mesto - PD Žalec - Hmeljčki (Katja Fajič, Tina Mlinarič, Vlado Rojnik)

    SPOT 2010 rezultati
     

 

 

2009 - SPOT Pohorje; Areh (Podravska orientacijska liga); 23.05. - 24.05.2009
- kategorija A - 11. mesto - PD Žalec - Ponikovčki 1 (Tamara Levar, Patricija Ramšak, Tadej Jezernik, Jan Potočnik)
- kategorija F - 1. mesto - PD Žalec F (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

    SPOT 2009 rezultati kategorije A
    SPOT 2009 rezultati kategorije B
    SPOT 2009 rezultati kategorij C, D in H
    SPOT 2009 rezultati kategorije E
    SPOT 2009 rezultati kategorije F
    SPOT 2009 rezultati kategorije G
     

 

 

 

 

 

 

2008 - SPOT Rogaška; Gorica pri Slivnici (Rogaška orientacijska liga); 24.05. - 25.05.2008
- kategorija A - 9. mesto - PD Žalec - OŠ Ponikva (Jan Kopitar, Andreja Verdev, Tit Arnšek, Pina Arnšek, Ines Pusovnik, Ana Pečovnik)
- kategorija F - 1. mesto - PD Žalec - Žohar (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)
- kategorija H - 1. mesto - PD Žalec H (Matija Rojnik, Luka Žuža, Katja Fajič)

    SPOT 2008 rezultati
     

 

 

2007 - SPOT Pokljuka (Gorenjska orientacijska liga); 26.05. - 27.05.2007
- kategorija G - 1. mesto - PD Žalec G1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

    SPOT 2007 rezultati
     

 

 

2006 - SPOT Savinjska (Savinjska orientacijska liga); 20.05 - 21.05.2006
- kategorija F - 1. mesto - PD Žalec (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar)
- kategorija G - 2. mesto - PD Žalec (Franc Brdnik, Marija Brdnik, Franc Ciglar, Marija Pusovnik)

    SPOT 2006 rezultati
     

 

 

2005 - SPOT Šmohor (Zasavska orientacijska liga); 21.05 - 22.05.2005
- kategorija F - 2. mesto - PD Žalec - Družina Žohar (Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)
- kategorija G - 6. mesto - PD Žalec - Sprehajači (Dani Jelen, Franc Brdnik, Marija Brdnik, Jože Pusovnik, Vlado Rojnik)

    SPOT 2005 rezultati
     

 

 

2004 - SPOT Šoštanj (Orientacijska liga Smrekovec); 22.05. - 23.05.2004
- kategorija C - 4. mesto - PD Žalec (Matija Rojnik, Jernej Turnšek)

2003 - SPOT Nanos (Primorska orientacijska liga, MK PZS); 17.05.2003
- kategorija F - 2. mesto - PD Žalec (Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)
- kategorija G - 5. mesto - PD Žalec - Lindič (Ivo Lindič, Vida Lindič, Luka Lindič)

    SPOT 2003 rezultati
     

 

 

2002 - SPOT Ivarčko jezero (Koroška orientacijska liga); 18.05. - 19.05.2002
- nismo tekmovali (nobena ekipa se ni uvrstila na SPOT)

2001 - SPOT Janče (Zasavska orientacijska liga); 12.05. - 13.05.2001
- kategorija E - 5. mesto - PD Žalec (Frida Pečnik Rojnik, Lidija Semprimožnik, Ludvik Semprimožnik, Anica Vodušek, Vinko Vodušek)

    SPOT 2001 rezultati
     

 

 

2000 - SPOT Mariborsko Pohorje (Podravska orientacijska liga); 06.05. - 07.05.2000
- nismo tekmovali (nobena ekipa se ni uvrstila na SPOT)

1999 - SPOT Donačka; Boč in Donačka Gora; 08.05. - 09.05.1999
- kategorija B - 4. mesto - PD Žalec (Jaša Koceli, Matija Rojnik, Dani Žagar, Miha Baloh)
- kategorija D - 4. mesto - PD Žalec (Matjaž Bratina, Magda Žohar, Matjaž Žohar)
- kategorija G - 4. mesto - PD Žalec (Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik)
- kategorija G - 6. mesto - PD Žalec (Grega Rojnik, Polona Antloga, Tadej Cink)
- kategorija H - 1. mesto - PD Žalec (Luka Žuža, Slavko Mandelc, Miha Uplaznik)
- kategorija H - 2. mesto - PD Žalec (Robi Gril, Boštjan Grobler, Andrej Kampuš, Miodrag Važič)

1998:
Pomladansko SPOT - Dobrovlje; 09.05.1998
- kategorija B - 7. mesto
- kategorija C - 5. mesto
- kategorija D - 4. mesto
- kategorija E - 3. mesto
- kategorija F - 1. mesto, naknadno odvzeto (družina Jančič)
SPOT Menina; 22.05. - 23.05.1998
- nismo tekmovali
Skupni rezultati:
- kategorija B - 7. mesto
- kategorija C - 6. mesto
- kategorija D - 5. mesto
- kategorija E - 5. mesto

    SPOT 1998 skupno rezultati
     

 

 

1996 - Odprto prvenstvo v planinski orientaciji Dobrič 96; Polzela; 12.10.1996
- kategorija A - 5. mesto - PD Žalec (Nina Božič, Dani Žagar, Miha Baloh)
- kategorija B - 3. mesto - PD Žalec (Natalija Jančič, Anže Kotar, Borut Cink)
- kategorija C - 3. mesto - PD Žalec (Boštjan Grobler, Robi Gril, Miodrag Važič)
- kategorija D - 2. mesto - PD Žalec (Matjaž Žohar, Jure Cencelj, Beno Javornik)
- kategorija E - 1. mesto - PD Žalec (Ludvik Semprimožnik, Lidija Semprimožnik, Marija Sirk)
- kategorija F - 2. mesto - PD Žalec (Barbara Jančič, Stane Jančič, Vesna Jančič)

Število obiskov: 17533 , izdelano v 0.10178399085999 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si