PD Žalec in POT    
   ... domov   Začetna leta do 1996/97 Od 1997/98 do 1999/2000 Od 2000/01 do 2003/04 Od 2004/05 do 2009/10 Od 2010/11 do 2012/13 Od 2013/14 do 2015/16 Od 2016/17 do danes


SEZNAM PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in znani rezultati ekip PD Žalec)

1975:

Čreta 75; 12.10.1975
- 6. mesto - PD Žalec - pionirji

 

1992:

Gorica pri Slivnici; PD Slivnica; 14.03.1992; Planinski kviz
- 6. mesto - PD Žalec III.

 

1995: Poskusna planinska orientacijska liga

Slivnica 95; PD Slivnica; 08.04.1995
kategorija D - 1. mesto - Ekipa Žalec - Zabukovica (Dušan Šip, Milan Polavder, Matjaž Žohar)

Vinska gora; PD Vinska Gora; 06.05.1995; V. Orientacijski pohod
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec 4 (Anže Kotar, Borut Cink, Miha Grabner)
kategorija A - 3. mesto - PD Žalec 2 (Matic Golavšek, Simon Čretnik, Primož Obreza)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec 1 (Natalija Jančič, Jovita Pristovšek, Urška Gostečnik)
kategorija A - 7. mesto - PD Žalec 3 (Matija Ašenberger, Anja Cencelj, Andrej Kuder)
kategorija B - 2. mesto - PD Žalec 4 (Stani Pospeh, Toni Pospeh, Miha Novak)
kategorija B - 3. mesto - PD Žalec 3 (Matjaž Gostečnik, Jernej Lenko, Jernej Kainz)
kategorija B - 7. mesto - PD Žalec 1 (Barbara Grabner, Vesna Pobežin, Metka Potočnik)
kategorija B - 8. mesto - PD Žalec 2 (Stanko Mandelc, Darko Mandelc, Luka Žuža, Jure Hrovat)
kategorija B - 10. mesto - PD Žalec 5 (Jure Cencelj, Matjaž Selič, Klemen Klobočar)
kategorija C - 4. mesto - PD Žalec (Robi Gril, Primož Oset, Vasja Kolšek)
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec (Matjaž Žohar, Maja Ribarič, Sanja Sernel)

Braslovče 95; PD Braslovče; 10.06.1995
kategorija D - 1. mesto - PD Žalec 10

 

Planinska orientacijska liga 1995/96

Hom 95; 30.09.1995
kategorija A - 5. mesto - PD Žalec 2 (Golavšek,...)
kategorija A - 13. mesto - PD Žalec 1 (Klinar,...)
kategorija B - 3.-4. mesto - PD Žalec 4 (Lenko,...)
kategorija B - 6. mesto - PD Žalec 6 (Jančič,...)
kategorija B - 7. mesto - PD Žalec 3 (Drobež,...)
kategorija B - 8. mesto - PD Žalec 2 (Kotar,...)
kategorija B - 9. mesto - PD Žalec 5 (Cvirn,...)
kategorija B - 11. mesto - PD Žalec 1 (Potočnik,...)
kategorija C - 8. mesto - PD Žalec (Cencelj,...)
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec (Sirk,...)

Ponikva 95; PD Žalec; 21.10.1995
kategorija A - 11. mesto - Žalec 1 (Urška Gostečnik, Katja Ašenberger, Jasmina Ogorevc)
kategorija B - 2. mesto - Žalec 2 (Borut Cink, Joži Špiljak, Izidor Drobnež)
kategorija B - 3. mesto - Žalec 3 (Jernej Lenko, Jernej Kainz, Tomi Pospeh)
kategorija B - 6. mesto - Žalec 5 (Natalija Jančič, Špela Semprimožnik, Jovita Pristovšek)
kategorija B - 8. mesto - Žalec 4 (Luka Žuža, Stanko Mandelc, Jure Hrovat)
kategorija B - 10. mesto - Žalec 1 (Maruša Gašper, Duško Bekič, Andrej Kuder)
kategorija C - 1. mesto - Žalec 1 (Rok Kodrun, Miki Tukarič, Robi Gril, Boštjan Grobler)
kategorija C - 6. mesto - Žalec 2 (Katja Semprimožnik, Katja Fajič, Barbara Grabner)
kategorija D - 2. mesto - Žalec 1 (Marija Sirk, Miodrag Važič, Jure Cencelj)
kategorija F - 1. mesto - Žalec 1 (Vesna Jančič, Barbara Jančič, Stane Jančič)

Slivnica pri Celju; PD Slivnica; 27.04.1996
kategorija A - 7. mesto - Žalec 1
kategorija B - 4. mesto - Žalec 1
kategorija B - 9. mesto - Žalec 2
kategorija C - 5. mesto - Žalec 1
kategorija D - 1. mesto - Žalec 1
kategorija D - 3. mesto - Žalec 2
kategorija E - 2. mesto - Žalec 2
kategorija E - 3. mesto - Žalec 1

Vinska Gora; PD Vinska Gora; 04.05.1996
kategorija A - 8. mesto - Žalec 1
kategorija B - 3. mesto - Žalec 1
kategorija B - 4. mesto - Žalec 2
kategorija B - 8. mesto - Žalec 3
kategorija C - 7. mesto - Žalec
kategorija E - 3. mesto - Žalec

Braslovče 96; PD Braslovče; 22.06.1996
kategorija A - 3. mesto - Žalec 1
kategorija B - 6. mesto - Žalec 2
kategorija B - 7. mesto - Žalec 1
kategorija C - 4. mesto - Žalec 1
kategorija D - 1. mesto - Žalec 1

Rezultati orientacijske lige
Skupno 3. mesto - PD Žalec
kategorija A - 5. mesto - PD Žalec
kategorija B - 3. mesto - PD Žalec
kategorija C - 3. mesto - PD Žalec
kategorija D - 1. mesto - PD Žalec
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec

 

Planinska orientacijska liga 1996/97

Zabukovica 96; PD Zabukovica; 28.09.1996
kategorija A - 7. mesto - PD Žalec A8 (Miha Baloh, David Teržan, Žan Tržaj)
kategorija A - 13. mesto - PD Žalec A3 (Nina Božič, Duša Perko, Melita Golavšek)
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec B7 (Natalija Jančič, Matic Golavšek, Luka Jošovc)
kategorija B - 6. mesto - PD Žalec B5 (Anže Kotar, Borut Cink, Iztok Caglič)
kategorija B - 7. mesto - PD Žalec B1 (Duško Bekič, Gašper Maruša, Andrej Kuder)
kategorija B - 9. mesto - PD Žalec B8 (Urška Gostečnik, Katja Ašenberger, Jasmina Ogorevc)
kategorija C - 6. mesto - PD Žalec (Barbara Grabner, Miodrag Važič, Jure Cencelj)
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec (Marija Sirk, Zinka Vučer, Matjaž Žohar)
kategorija E - 1. mesto - PD Žalec (Vlado Rojnik, Frida Pečnik Rojnik)
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec (Barbara Jančič, Stane Jančič, Vesna Jančič)

Ponikva 96, PD Žalec; 26.10.1996
kategorija A - 5. mesto - Žalec 3 (Nina Božič, Karmen Gajšek, Melita Golavšek)
kategorija A - 10. mesto - Žalec 1 (Jaša Koceli, Blaž Ivanc, Matija Rojnik)
kategorija A - 12. mesto - Žalec 4 (Renata Ašenberger, Tanja Vinder, Lidija Žibret, Aleš Lukež, David Ograjenšek)
kategorija A - 13. mesto - Žalec 2 (Miha Baloh, Dani Žagar, Andrej Zagorec)
kategorija B - 1. mesto - Žalec 2 (Anže Kotar, Borut Cink, Iztok Caglič)
kategorija B - 5. mesto - Žalec 3 (Urška Gostečnik, Maja Gerčar, Katja Ašenberger, Marjetka Gabršek)
kategorija B - 9. mesto - Žalec 4 (Matic Golavšek, Jure Gmajner, Andrej Kuder)
kategorija B - 10. mesto - Žalec 1 (Urška Cokan, Dario Šindenfeld, Daniel Vukičevič, Sabina Aram)
kategorija C - 3. mesto - Žalec 3 (Robi Gril, Boštjan Grobler, Mateja Udovč)
kategorija C - 6. mesto - Žalec 1 (Slavko Mandelc, Luka Žuža, Jure Hrovat)
kategorija C - 7. mesto - Žalec 2 (Miodrag Važič, Jure Cencelj)
kategorija D - 2. mesto - Žalec 1 (Marija Sirk, Zinka Vučer, Natalija Jančič)
kategorija E - 2. mesto - Žalec 2 (Ludvik Semprimožnik, Ivan Ašenberger)
kategorija E - 5. mesto - Žalec 1 (Vlado Rojnik, Frida Pečnik Rojnik)
kategorija F - 1. mesto - Žalec (Barbara Jančič, Stane Jančič, Vesna Jančič)

Šoštanj; PD Šoštanj; 05.04.1997
kategorija A - 4. mesto - PD Žalec 1
kategorija A - disc. - PD Žalec 2
kategorija B - 9. mesto - PD Žalec 1
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec 2
kategorija C - disc. - PD Žalec 1
kategorija D - 1. mesto - PD Žalec
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec 1 (Barbara Jančič, Stane Jančič, Vesna Jančič)
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec 2 (Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik, Grega Rojnik)

Vinska Gora; PD Vinska Gora; 26.04.1997
kategorija A - 2. mesto - Žalec 3 (Matija Rojnik, Robi Lukač, Jaša Koceli)
kategorija A - 11. mesto - Žalec 1 (Miha Baloh, Dani Žagar, Andrej Zagorec)
kategorija A - 13. mesto - Žalec 2 (Vesna Jančič, Anka Frece, Nina Božič, Melita Golavšek)
kategorija B - 2. mesto - Žalec 3 (Anže Kotar, Borut Cink)
kategorija B - 10. mesto - Žalec 2 (Natalija Jančič, Jovita Pristovšek, Maja Majer)
kategorija B - 11. mesto - Žalec 1 (Jasmina Ogorevc, Maja Gerčar, Urka Gostečnik)
kategorija C - 2. mesto - Žalec 2 (Robi Gril, Boštjan Grobler, Mateja Udovč)
kategorija C - 11. mesto - Žalec 1 (Jure Cencelj, Luka Žuža, Slavko Mandelc)
kategorija D - 3. mesto - Žalec (Marija Sirk, Katja Fajič, Matjaž Žohar)
kategorija E - 4. mesto - Žalec (Ludvik Semprimožnik, Ivan Ašenberger, Barbara Jančič)
kategorija F - 1. mesto - Žalec (Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik, Grega Rojnik)

Slivnica 97; PD Slivnica; 17.05.1997
kategorija A - 4. mesto - Žalec 1
kategorija A - 11. mesto - Žalec 2
kategorija B - 5. mesto - Žalec 1
kategorija C - 5. mesto - Žalec 1
kategorija D - 2. mesto - Žalec 1
kategorija E - 2. mesto - Žalec 1
kategorija F - 4. mesto - Žalec 1

Braslovče; PD Braslovče; 07.06.1997
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec 1
kategorija A - 17. mesto - PD Žalec 2
kategorija B - 8. mesto - PD Žalec 1
kategorija B - 9. mesto - PD Žalec 3
kategorija B - 13. mesto - PD Žalec 2
kategorija C - 5. mesto - PD Žalec 1
kategorija C - 6. mesto - PD Žalec 2
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec 1
kategorija F - 4. mesto - PD Žalec 1

Rezultati orientacijske lige
Skupno 1. mesto - PD Žalec
kategorija A - 4. mesto - PD Žalec
kategorija B - 3. mesto - PD Žalec
kategorija C - 3. mesto - PD Žalec
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec

Število obiskov: 14619 , izdelano v 0.12988305091858 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si