PD Žalec in POT    
   ... domov   Začetna leta do 1996/97 Od 1997/98 do 1999/2000 Od 2000/01 do 2003/04 Od 2004/05 do 2009/10 Od 2010/11 do 2012/13 Od 2013/14 do 2015/16 Od 2016/17 do danes


SEZNAM PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in znani rezultati ekip PD Žalec)

 

Savinjska planinska orientacijska liga 1997/98

Braslovče; PD Braslovče; 25.10.1997
kategorija A - 1. mesto - PD Žalec 2
kategorija A - 8. mesto - PD Žalec 1
kategorija B - 2. mesto - PD Žalec 2
kategorija B - 3. mesto - PD Žalec 4
kategorija B - 8. mesto - PD Žalec 3
kategorija B - 10. mesto - PD Žalec 1
kategorija C - 1. mesto - PD Žalec 1
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec 2
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec

Hom 98; PD Zabukovica; 04.04.1998
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec 1 (Božič, Uranjek, Golavšek)
kategorija B - 2. mesto - PD Žalec 2 (Žagar, Vučer, Gostečnik, Ašenberger, Terček)
kategorija B - 3. mesto - PD Žalec 1 (Žličar, Žagar, Baloh)
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec 3 (Koceli, Galackaj)
kategorija C - 1. mesto - PD Žalec 1 (Rok Kodrun, Robi Gril, Prodan)
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec 3 (Kotar, Mandelc, Jančič, Pristovšek)
kategorija C - 3. mesto - PD Žalec 2 (Jure Hrovat, Luka Žuža, Jure Cencelj)
kategorija D - 1. mesto - PD Žalec (Aljoša Šip, Matjaž Žohar)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec (Stane Jančič, Barbara Jančič, Vesna Jančič)

Ponikva 98; PD Žalec; 18.04.1998
kategorija A - 2. mesto - Žalec 1 (Nejc Švab, Ana Tkavc, Maša Uranjek, Marko Zupanc, Silvo Golavšek)
kategorija B - 1. mesto - Žalec 3 (Sabina Žagar, Zinka Vučer, Mihaela Baloh, Katja Ašenberger)
kategorija B - 3. mesto - Žalec 2 (Dani Žagar, Miha Baloh, Simon Čretnik)
kategorija B - 7. mesto - Žalec 1 (Jure Zupanc, Sanja Štrajhar, Urša Cokan)
kategorija C - 3. mesto - Žalec 2 (Slavko Mandelc, Borut Cink, Jure Hrovat)
kategorija C - 4. mesto - Žalec 1 (Natalija Jančič, Jovita Pristovšek, Miodrag Važič, Luka Žuža)
kategorija E - 3. mesto - Žalec 1 (Ludvik Semprimožnik, Ivan Ašenberger)
kategorija F - 3. mesto - Žalec 1 (Stane Jančič, Barbara Jančič, Vesna Jančič)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 3. mesto - PD Žalec
kategorija B - 1. mesto - PD Žalec
kategorija C - 1. mesto - PD Žalec
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec
kategorija E - 2. mesto - PD Žalec
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 1998/99

Braslovče; PD Braslovče; 17.10.1998
kategorija A - 6. mesto - Žalec 1
kategorija B - 2. mesto - Žalec 2
kategorija B - 5. mesto - Žalec 3
kategorija B - 6. mesto - Žalec 1
kategorija C - 3. mesto - Žalec 1
kategorija C - 4. mesto - Žalec 2
kategorija F - 3. mesto - Žalec 1

Gora Oljka; PD Polzela; 07.11.1998
kategorija A - 3. mesto - Žalec 2
kategorija A - 10. mesto - Žalec 1
kategorija B - 1. mesto - Žalec 4
kategorija B - 2. mesto - Žalec 3
kategorija B - 6. mesto - Žalec 1
kategorija B - 9. mesto - Žalec 2
kategorija D - 2. mesto - Žalec

Ponikva 99; PD Žalec; 27.03.1999
kategorija A - 6. mesto - Žalec 1 (Sandi Križnik, Denis Koželj, Nejc Kramer, Matej Cehner)
kategorija B - 2. mesto - Žalec 1 (Alen Šalamun, Jure Selič, Dani Žagar, David Verdel, Damjan Veber)
kategorija B - 5. mesto - Žalec 2 (Robi Luka, Matic Pukl, Aljoša Vizovišek, Daniela Marič, Senad Zehič, Srečko Berič)
kategorija B - 6. mesto - Žalec 3 (Urša Kralj, Nina Božič, Maša Uranjek, Mateja Štefančič)
kategorija C - brez uvrstitve - Žalec 1 (Miodrag Važič, Anže Kotar, Jani Podmiljščak, Jure Hrovat)
kategorija E - 4. mesto - Žalec 1 (Lidija Semprimožnik, Ludvik Semprimožnik, Ivan Golec, Magda Žohar, Katja Fajič)

Gozdnik 99; PD Zabukovica; 24.04.1999
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec (Grega Jerin, Tadej Cink, Grega Rojnik, Denis Kozelj, Polona Antloga)
kategorija B - 3. mesto - PD Žalec B1 (Jaša Koceli, Robi Lukač, Senad Zehič, Matija Rojnik, Matic Pukl)
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec B2 (Dani Žagar, Miha Baloh)
kategorija B - 7. mesto - PD Žalec B3 (Nina Božič, Tamara Burja, Vesna Jančič)
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec (Rok Kodrun, Miodrag Važič, Boštjan Grobler)
kategorija C - 3. mesto - PD Žalec (Luka Žuža, Slavko Mandelc, Jure Cencelj, Natalija Jančič)
kategorija D - 1. mesto - PD Žalec (Matjaž Žohar, Katja Fajič, Simona Važič)
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec E1 (Frida Pečnik Rojnik, Ludvik Semprimožnik, Lidija Semprimožnik)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec
kategorija B - 2. mesto - PD Žalec
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 1999/2000

Braslovče; PD Braslovče; 23.10.1999
kategorija A - 7. mesto - PD Žalec 1 (Grega Rojnik, Grega Jerin, Polona Antloga, Tadej Cink)
kategorija C - 3. mesto - PD Žalec 2 (Boštjan Grobler, Luka Žuža, Miodrag Važič, Natalija Jančič)
kategorija C - 4. mesto - PD Žalec 1 (Matija Rojnik, Jaša Koceli, Črt Birsa, Kristijan Prekaj)
kategorija D - 3. mesto - Žalec (Robi Gril, Andrej Kampuš)
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec 1 (Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik, Lidija Semprimožnik, Ludvik Semprimožnik)
kategorija F - 4. mesto - PD Žalec 1 (Magda Žohar, Andrej Žohar, Matjaž Žohar)

Ponikva 99; PD Žalec; 13.11.1999
kategorija A - 5. mesto - Žalec 1 (Marko Intihar, Sandi Križnik, Denis Kozel, Žiga Rozman, Tomaž Velečič)
kategorija C - 4. mesto - Žalec 2 (Luka Žuža, Stanislav Mandelc, Jure Cencelj, Natalija Jančič)
kategorija C - 5. mesto - Žalec 1 (Matija Rojnik, Kristijan Prekaj, Črt Birsa, Jaša Koceli)
kategorija D - 2. mesto - Žalec 1 (Andrej Kampuš, Boštjan Grobler, Robi Gril)
kategorija E - 4. mesto - Žalec 1 (Lidija Semprimožnik, Ludvik Semprimožnik)
kategorija F - 3. mesto - Žalec 1 (Grega Rojnik, Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik)

Vinca 2000; PD Polzela; 11.03.2000
kategorija A - 2. mesto - Žalec A1
kategorija A - 7. mesto - Žalec A2
kategorija B - 7. mesto - Žalec B1
kategorija C - 3. mesto - Žalec C1
kategorija D - 2. mesto - Žalec D1
kategorija E - 3. mesto - Žalec E1

Gozdnik 2000; PD Zabukovica; 08.04.2000
kategorija A - 2. mesto - Žalec A1 (Grega Jerin, Tadej Cink, Grega Rojnik, Rok Lovrenčič, Jernej Jerin)
kategorija A - 9. mesto - Žalec A2 (Denis Kozel, Marko Intihar, Sandi Križnik, Vid Seršen, Damjana Futač)
kategorija C - 2. mesto - Žalec C1 (Luka Žuža, Jaša Koceli, Dani Žagar, Miha Baloh)
kategorija D - 2. mesto - Žalec D1 (Albina Vahen, Matjaž Žohar)
kategorija E - 4. mesto - Žalec E1 (Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 3. mesto - PD Žalec
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec
kategorija C - 3. mesto - PD Žalec
kategorija D - 3. mesto - PD Žalec
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec
kategorija F - 4. mesto - PD Žalec

Število obiskov: 15711 , izdelano v 0.12941312789917 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si