PD Žalec in POT    
   ... domov   Začetna leta do 1996/97 Od 1997/98 do 1999/2000 Od 2000/01 do 2003/04 Od 2004/05 do 2009/10 Od 2010/11 do 2012/13 Od 2013/14 do 2015/16 Od 2016/17 do danes


SEZNAM PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in znani rezultati ekip PD Žalec)

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2010/11

Polzela 2010; PD Polzela; 16.10.2010
kategorija A - 3. mesto - Žalec A1 (Ana Logar, Eva Pinter, Tadej Jezernik, Tit Arnšek)
kategorija B - 7. mesto - Žalec B1 (Jan Potočnik, Ines Pusovnik, Petra Žohar, Tjaša Žohar)
kategorija E - 4. mesto - Žalec E1 (Vlado Rojnik, Matjaž Žohar)

Ponikva 2010; PD Žalec; 13.11.2010
kategorija A - 1. mesto - Žalec A2 (Tadej Jezernik, Patricija Ramšak, Ana Logar, Eva Pinter, Suzana Lesjak Glavač)
kategorija A - 4. mesto - Žalec A1 (Tit Arnšek, Tamara Levar, Laura Požin, Maša Podvez, Tiara Križnik, Svit Jesenk)
kategorija B - 1. mesto - Žalec B1 (Ines Pusovnik, Pina Arnšek, Jan Potočnik, Petra Žohar, Tjaša Žohar)
kategorija D - 3. mesto - Žalec D1 (Robert Gril, Jernej Kovačič, Damjan Podbregar)
kategorija E - 1. mesto - Žalec E1 (Dani Jelen, Vlado Rojnik, Magda Žohar)

Migojnice 2011; PD Zabukovica; 09.04.2011
kategorija A - 2. mesto - Žalec A2 (Patricija Ramšak, Ana Logar, Laura Požin, Suzana Lesjak Glavač, Ana Založnik Kelenberger, Luka Logar)
kategorija A - 5. mesto - Žalec A1 (Tamara Levar, Ana Pinter, Maša Podvez, Tiara Križnik, Svit Jesenk)
kategorija A - 10. mesto - Galicija A1 (Špela Verdel, Miha Drame, Rene Kožar, Tomaž Plešnik, Jan Vindar)
kategorija B - 10. mesto - Žalec B1 (Ines Pusovnik, Petra Žohar)
kategorija D - 2. mesto - Žalec D1 (Tina Mlinarič, Luka Žuža, Janez Krajnc, Andrej Žohar)
kategorija E - 5. mesto - Žalec E1 (Vlado Rojnik, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec
kategorija A - 6. mesto - PD Galicija
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2011/12

Dobrovlje 2011; PD Braslovče; 15.10.2011
kategorija A - 5. mesto - Žalec A3 (Luka Logar, Andraž Teržan, Nuša Pusovnik, Maša Podvez, Estera Kos, Metka Luskar, Urška Luskar)
kategorija A - prekoračen čas - Galicija A1 (Ajda Mandelc, Tiana Cizej, Jan Perc, Jan Potočnik, Florjan Brežnik)
kategorija A - prekoračen čas - Žalec A1 (Miha Drame, Aljaž Pečnik, Rene Kožar, Žan Dolar)
kategorija A - prekoračen čas - Žalec A2 (Laura Požin, Ajda Vibyhal, Svit Jesenk, Tit Živkovič, Suzana Lesjak Glavač, Alen Luskar)
kategorija B - 4. mesto - Žalec B1 (Eva Pinter, Ana Logar, Tamara Levar, Tit Arnšek, Ines Pusovnik, Petra Žohar)
kategorija C - 5. mesto - Žalec C1 (Žiga Kreča, Lara Safran, Tjaša Žohar, Matjaž Žohar)
kategorija E - 4. mesto - Žalec E1 (Bojan Podvez, Franci Lesjak, Matej Logar, Vlado Rojnik)

Tešova 2011; PD Vransko; 19.11.2011
kategorija A - 2. mesto - Galicija A1 (Jan Perc, Jan Potočnik, Florjan Brežnik, Ajda Mandelc, Tiana Cizej)
kategorija A - 5. mesto - Žalec A3 (Miha Drame, Aljaž Resnik, Rene Kožar)
kategorija A - 7. mesto - Žalec A1 (Ana Založnik Kelenberger, Ajda Vibyhal, Tit Živkovič, Media Pilih Bogme)
kategorija A - 10. mesto - Žalec A2 (Svit Jesenk, Luka Logar, Maša Podvez, Laura Požin, Alen Luskar)
kategorija B - 9. mesto - Žalec B1 (Ana Logar, Tit Arnšek, Petra Žohar, Matija Kreča)
kategorija B - 13. mesto - Žalec B2 (Eva Pinter, Tamara Levar, Patricija Ramšak, Manja Kavčič)
kategorija C - 3. mesto - Žalec C1 (Žiga Kreča, Katarina Drame, Tjaša Žohar, Andrej Žohar)
kategorija D - 2. mesto - Žalec D1 (Bogdan Kreča, Dragan Pavlovič, Andrej Češek, Matija Rojnik)
kategorija E - 5. mesto - Žalec E1 (Bojan Podvez, Matej Logar, Matjaž Žohar)

Andraž 2012; PD Polzela; 21.04.2012
kategorija A - 4. mesto - Žalec A1 (Miha Drame, Aljaž Pečnik, Rene Kožar)
kategorija A - 8. mesto - Galicija A1 (Jan Perc, Jan Potočnik, Florjan Brežnik, Ajda Mandelc, Tiana Cizej, Lovro Kavčič)
kategorija A - 9. mesto - Žalec A2 (Ana Založnik Kelenberger, Tit Živkovič, Svit Jesenk, Luka Logar, Laura Požin, Suzana Lesjak Glavač, Andraž Teržan)
kategorija B - 5. mesto - Žalec B1 (Ana Logar, Tit Arnšek, Petra Žohar, Eva Pinter, Patricija Ramšak, Manja Kavčič, Nina Polšak)
kategorija E - 5. mesto - Žalec E1 (Matej Logar, Bogdan Kreča, Tone Jesenk, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 3. mesto - PD Žalec
kategorija A - 4. mesto - PD Galicija
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec
kategorija C - 4. mesto - PD Žalec
kategorija D - 3. mesto - PD Žalec
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2012/13

Ponikva 2012; PD Žalec; 13.10.2012
kategorija A - 1. mesto - PD Žalec A2 (Suzana Lesjak Glavač, Nuša Pusovnik, Ajda Vybihal, Estera Kos)
kategorija A - 2. mesto - PD Galicija A3 (Žiga Terbovc, Mojca Meklav, Tamara Korenak, Tjaša Lešnik)
kategorija A - 5. mesto - OŠ Petrovče A1 (Florjan Brežnik, Jan Potočnik, Jan Perc, Lovro Kavčič)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A1 (Andraž Teržan, Luka Logar, Svit Jesenk)
kategorija A - 7. mesto - PD Galicija A2 (Maj Pinter, Aljaž Arnšek, Matevž Kozar, Tiana Cizej, Ajda Mandeljc)
kategorija A - 9. mesto - PD Galicija A1 (Anže Perc, Rok Popovič, Nejc Čerčnik, Klavdija Korenak, Ana Grobelnik)
kategorija B - 1. mesto - OŠ Petrovče B1 (Miha Drame, Manja Kavčič, Aljaž Pečnik, Jan Vindar)
kategorija B - 2. mesto - PD Žalec B1 (Tit Arnšek, Tamara Levar, Katja Fijavž, Patricija Ramšak)
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec B2 (Matija Kreča, Ines Pusovnik, Ana Logar, Ana Založnik Kelenberger)
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec D1 (Andrej Češek, Bogdan Kreča, Matej Logar, Franci Lesjak, Dragan Pavlovič)

Zabukovica 2012; PD Zabukovica; 17.11.2012
kategorija A - 3. mesto - PD Žalec A1 (Andraž Teržan, Luka Logar, Svit Jesenk, Laura Požin)
kategorija A - 5. mesto - OŠ Petrovče A1 (Florjan Brežnik, Jan Potočnik, Lovro Kavčič)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A2 (Nuša Pusovnik, Ajda Vybihal, Estera Kos, Metka Luskar)
kategorija A - 8. mesto - PD Galicija A2 (Maj Pinter, Aljaž Arnšek, Matevž Kozar, Ajda Mandeljc, Lana Obreza)
kategorija A - 9. mesto - PD Galicija A3 (Mojca Meklav, Tamara Korenak, Tjaša Lešnik, Zala Vozelj, Jakob Ašenberger)
kategorija A - 10. mesto - PD Galicija A1 (Anže Perc, Rok Popovič, Nejc Čerčnik, Klavdija Korenak, Ana Grobelnik)
kategorija B - 6. mesto - OŠ Petrovče B1 (Manja Kavčič, Aljaž Pečnik, Jan Vindar, Rene Kožar, Matija Kreča)
kategorija B - 6. mesto - PD Žalec B1 (Tit Arnšek, Tamara Levar, Katja Fijavž, Patricija Ramšak, Eva Pinter)
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec E1 (Matej Logar, Vlado Rojnik, Magda Žohar, Matjaž Žohar)
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec F1 (Eva Žuža, Tina Mlinarič, Luka Žuža)

Braslovče 2013; PD Braslovče; 23.03.2013
kategorija A - 3. mesto - PD Galicija A1 (Anže Perc, Rok Popovič, Nejc Čerčnik, Klavdija Korenak, Ana Grobelnik)
kategorija A - 4. mesto - OŠ Petrovče A1 (Florjan Brežnik, Jan Perc, Lovro Kavčič)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A1 (Luka Logar, Svit Jesenk, Gašper Jesenk, Laura Požin, Ajda Vybihal, Suzana Lesjak Glavač)
kategorija A - 8. mesto - PD Galicija A3 (Mojca Meklav, Tamara Korenak, Tjaša Lešnik, Zala Vozelj, Žiga Terbovc)
kategorija A - 9. mesto - PD Galicija A2 (Maj Pinter, Aljaž Arnšek, Matevž Kozar, Ajda Mandeljc, Katarina Klara Rehar)
kategorija B - 5. mesto - OŠ Petrovče B1 (Manja Kavčič, Aljaž Pečnik, Miha Drame)
kategorija B - 8. mesto - PD Žalec B1 (Tit Arnšek, Tamara Levar, Katja Fijavž, Patricija Ramšak, Eva Pinter, Matija Kreča)
kategorija E - 6. mesto - PD Žalec E1 (Franci Lesjak, Vlado Rojnik)
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec F2 (Ksenija Kavčič, Petja Kavčič, Peter Kavčič)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec F3 (Petra Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)
kategorija F - 5. mesto - PD Žalec F1 (Eva Žuža, Tina Mlinarič, Luka Žuža)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 1. mesto - PD Žalec
kategorija A - 4. mesto - PD Galicija
kategorija A - 5. mesto - OŠ Petrovče
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče
kategorija B - 5. mesto - PD Žalec
kategorija D - 3. mesto - PD Žalec
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec

Število obiskov: 14616 , izdelano v 0.13096284866333 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si