PD Žalec in POT    
   ... domov   Začetna leta do 1996/97 Od 1997/98 do 1999/2000 Od 2000/01 do 2003/04 Od 2004/05 do 2009/10 Od 2010/11 do 2012/13 Od 2013/14 do 2015/16 Od 2016/17 do 2018/19 od 2019/20 dalje


SEZNAM PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in znani rezultati ekip PD Žalec)

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2019/20

POT Kolja 2019; PD Zabukovica; 21. septembra 2019
kategorija A - 2. mesto - POŠ Ponikva A - Vseen (Aljaž Vasle, Jan Verdev, Tilen Sitar, Staš Vasle, Lin Arnšek)
kategorija A - 5. mesto - PD Žalec A2 - Modrasi (Urh Pižorn, Rok Pikl, Arne Stropnik Fotivec, Ana Eva Potočnik)
kategorija A - 8. mesto - PD Žalec A1 - Patriki (Nejc Tomplak, Vito Tomc, Jaka Vasle, Bine Žličar)
kategorija A - 9. mesto - POŠ Trje A - Novinci (Izak Miglič, Lia Ašenberger, Iza Marčič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger)
kategorija B - 1. mesto - OŠ Petrovče B2 - Ne vem (Juš Ašenberger, Blaž Mandelc, Aljaž Zavasnik, Gal Švec, Vid Vozelj)
kategorija B - 2. mesto - POŠ Ponikva - Prvi od uzadi (Nika Pasar Rezman, Katarina Dušak, Eva Verdev, Anastasija Sekulič, Tim Vasle)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B1 - Hariboji (Blaž Krulec, Maks Jelen, Eva Rehar, Naja Držan)
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec B - Kako mi je že ime? (Luka Pavič, Ožbej Vozelj, Rožle Vybihal, Tian Terner, Nace Tomc)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec F2 - družina Višnjar - Lisjački (Matej Višnjar, Barbara Višnjar, Adam Višnjar)
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec F1 - Rojanci (Nika Rehar, Jaro Vybihal, Rok Vybihal)

POT Letuš 2019; PD "Dobrovlje" Braslovče; 9. novembra 2019
kategorija A - 5. mesto - POŠ Ponikva A - Carji (Aljaž Vasle, Jan Verdev, Tilen Sitar, Staš Vasle, Lin Arnšek)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A2 - Modrasi (Urh Pižorn, Rok Pikl, Ana Eva Potočnik, Bine Žličar)
kategorija A - 7. mesto - PD Žalec A1 - Deževniki (Nejc Tomplak, Vito Tomc, Jaka Vasle, Vid Ograjenšek, Arne Stropnik Fotivec)
kategorija A - 10. mesto - POŠ Trje A - Smejkoti (Izak Miglič, Lia Ašenberger, Iza Marčič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger)
kategorija B - 1. mesto - OŠ Petrovče B2 - Ne vem (Blaž Mandelc, Nejc Strojin, Gal Švec, Vid Vozelj, Aljaž Zavasnik)
kategorija B - 2. mesto - OŠ Petrovče B1 - Hariboji (Blaž Krulec, Maks Jelen, David Zupanc, Eva Rehar, Naja Držan, Izabela Ilijaš)
kategorija B - 8. mesto - PD Žalec B1 - O prekleto vreme (Luka Pavič, Ožbej Vozelj, Rožle Vybihal, Nace Tomc)
kategorija B - 9. mesto - PD Žalec B2 - Suhe salame d.o.o. (Gaj Studnička, Anže Marinkovič, Jaka Žagar)
kategorija B - 10. mesto - POŠ Ponikva - Prvi od uzadi (Nika Pasar Rezman, Katarina Dušak, Eva Verdev)
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Vlado Rojnik, Slobodan Ivanović, Matjaž Žohar)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec F1 - družina Žuža (Eva Žuža, Tina Mlinarič, Luka Žuža)
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec F3 - družina Višnjar (Matej Višnjar, Barbara Višnjar, Adam Višnjar)
kategorija F - 5. mesto - PD Žalec F2 - Popotnika (Nika Rehar, Rok Vybihal)

Število obiskov: 19083 , izdelano v 0.110515832901 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si